O mnie

Jestem wrześniowa Wagą, urodzoną zaraz po nastaniu równonocy jesiennej…

Ukończyłam Historię Sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim  i podyplomowo zarządzanie Kulturą na UJ w Krakowie, ale jestem też, pewnie ku zaskoczeniu… dyplomowanym magistrem inżynierem (AGH). W realizacjach przydaje się analityczne myślenie… Studiowałam również na Universita’ degli Studi di Padova, pisząc tam swą pracę dyplomową z historii sztuki.

Organizację i zarządzanie projektami kulturalnymi zaczęłam od realizacji Targów Konserwacji Dzieł Sztuki i Targów Antykwarycznych w Targach w Krakowie.

Potem pracowałam „dla” i „z” mediami: Tygodnikiem Powszechnym, TVP Kraków oraz RMF Classic.

Wiele lat zajmowałam się promocją i PR instytucji kultury: Zamku Królewskiego na Wawelu oraz Muzeum Etnograficznego w Krakowie.

Do dziś współpracuję z Antykwariatem Rara Avis, licytując telefoniczne obiekty na aukcjach antykwarycznych.

W ramach swojej firmy Agencji PromoLight, realizowałam wydarzenia muzyczne, artystyczne, wizualne, łącząc w nich dwa aspekty: sacrum i decorum. Organizowałam również wykłady, warsztaty i spotkania, których celem zawsze było podnoszenie i rozwój świadomości człowieka, docieranie do jego najwyższego potencjału…

Obecnie prowadzę pracownię plastyczną PromoLight. Piszę ikony, maluję obrazy, wykonuję tkaniny dekoracyjne i  patchworki…