O mnie

Jestem wrześniowa Wagą, urodzoną zaraz po nastaniu równonocy jesiennej…

Ukończyłam Historię Sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim  i podyplomowo zarządzanie Kulturą na UJ w Krakowie, ale jestem też, pewnie ku zaskoczeniu… dyplomowanym magistrem inżynierem (AGH). W realizacjach jednak przydaje się analityczne myślenie i konkret. Studiowałam również na Universita’ degli Studi di Padova, pisząc tam swą pracę dyplomową z historii sztuki.

Organizację i zarządzanie projektami kulturalnymi zaczęłam od realizacji Targów Konserwacji Dzieł Sztuki i Targów Antykwarycznych w Targach w Krakowie.

Potem pracowałam „dla” i „z” mediami: Tygodnikiem Powszechnym, TVP Kraków oraz RMF Classic.

Wiele lat zajmowałam się promocją i PR instytucji kultury: Zamku Królewskiego na Wawelu oraz Muzeum Etnograficznego w Krakowie.

Do dziś współpracuję z Antykwariatem Rara Avis, licytując telefoniczne obiekty na aukcjach antykwarycznych.

Byłam członkinią Rotary Club Wanda.   Pracowałam z fundacją „Współpracujmy”.

Obecnie prowadzę swoją firmę, Agencję Promo Light, w ramach której realizuję wydarzenia muzyczne, artystyczne, wizualne, najchętniej łącząc w nich dwa aspekty: sacrum i decorum. Organizuję również wykłady, warsztaty i spotkania, które umożliwiają podnoszenie i rozwój świadomości człowieka, tym samym docieranie do jego najwyższego potencjału… Nazwa i logo firmy nie są zatem przypadkowe…

W wolnym czasie maluję, fotografią zatrzymuję niepowtarzalne chwile piękna, a włączający się często gen ptaka ciągnie mnie w nowe miejsca na mapie świata, w odmienne kultury…